i.į. „Baltasis vėjas“
Naugarduko g. 91, Vilnius,  tel./faks. 233 64 88
E. paštas bv@bv.lt

Lazerinis graviravimas ir pjovimasPlastikas
Kartonas ir popierius
Stiklas
Metalas
Audinys
Mediena
Specialiosios etiketės – plombos
Suvenyrų graviravimas
Rašiklių graviravimas

Grižti į pradžią

LAZERINIS GRAVIRAVIMAS IR PJOVIMAS
Lazeriu galima apdoroti daugelį medžiagų, pvz., akrilą, medieną, stiklą, odą, akmenį, antspaudų gumą, popierių, plastiką (ypač skirtą apdoroti lazeriu), audinius.  Taip pat graviruoti apvalius paviršius (butelius, indus). Tačiau negalima apdoroti medžiagų, išskiriančių kenksmingus garus (pvz., vinilo arba teflono).


Didžiausia pjovimo zona 740 mm x 460 m
Didžiausia graviravimo zona 640 mm x 460 mm

Skiriamoji geba iki 1500 dpi

Pravėrus priekines ir apatines dureles, galima apdoroti detales, ilgesnes nei 460 mm (iš esmės ilgis nėra ribojamas).

Plastikas


 
Lazeriu gali būti apdorojami daugelio rūšių plastikai. Labai tiksliai galima iškirpti raides, įvairius elementus. Yra speciali lazeriu apdoroti skirta medžiaga – dviejų sluoksnių lakštai: išgraviravus viršutinis sluoksnis dingsta, o užrašas matomas apatinių sluoksnių spalva. Iš šių lakštų gali būti kerpami įvairių formų elementai. Plati spalvų gama. Gaminius galima naudoti ir patalpose, ir lauke. Tokių lakštų storis dažniausia yra 1,5 mm, arba 3,2 mm, bei lipniosios plėvelės.
Kaina*: medžiagos kaina + lazerio nustatymas ir darbo laikas (5,00 € +0,50 €/1 min.). Specialusis plastikas 610 mm x 1220 mm x 1.5 mm – 39,10-69,50 € už lapą. Dideliems užsakymams taikoma nuolaida.
 

  
Pakabukas Jūsų augintiniui su vardu ir šeimininko adresu.
Kaina*: 3,00-3,50 € priklausomai nuo pasirinkto plastiko.


 


 

Vardo ženklas

Kartonas ir popierius
Lazeriu galima greitai ir labai tiksliai iškirpti įvairias detales iš kartono ar popieriaus. Spalvotame paviršiuje nelieka lazerio spindulio pėdsakų. Baltame paviršiuje gali likti šviesiai rudos ar tamsiai geltonos spalvos pjovimo krašteliai. Šiuo būdu patogu atlikti meno specialybių studentų namų užduotis. Gaunamas labai gražus firmos ženklas, iškirptas atvirukuose. Įdomiai atrodo ir graviruotas popieriaus paviršius. Mes gaminame graviruotas vizitines korteles tiems, kam patinka išsiskirti ir turėti brangių, nepakartojamų kortelių.
Kaina*: lazerio nustatymas ir darbo laikas - 5,00 € +0,50 €/1 min.

Stiklas

Stiklo paviršiuje lazerio spindulys sukelia mikrosprogimus ir stiklas pasidaro matinis. Rezultatas priklauso nuo stiklo, todėl kiekvienam atvejui patariama paruošti bandinius. Yra specialiųjų tepalų, leidžiančių išgauti aukso, sidabro, pilką, mėlyną ar žalią graviruojamo paviršiaus spalvą. Taip pat graviruojame apvalius paviršius, pvz., butelius, bet detalės svoris negali viršyti 7 kg.
Kaina*: lazerio nustatymas ir darbo laikas - 10,00 € +0,50 €/1 min.

Metalas
Naudojame dujinį lazerį, kuris nelabai tinka metalui apdoroti. Lazeris visiškai nepjauna metalo, o graviruoti įmanoma tik naudojant specialųjį tepalą. Deja, naudojant tepalą ne visada gaunamas norimas rezultatas, todėl būtina paruošti bandinius. Galime Jums pasiūlyti aliuminio lakštus (skirti lazeriams) aukso ar sidabro spalvos, blizgiu ar matiniu paviršiumi, kurie puikiai tiks graviravimui. Graviruojami elementai gaunasi juodos spalvos. Lakštų dydis: 305 mm x 508 mm x 0,5 mm.
Kaina*: medžiagos kaina + lazerio nustatymas ir darbo laikas (5,00 € +0,50 €/1 min.). Specialusis aliuminio lakštas 305 mm x 508 mm x 0,5 mm – 12,45-16,51 €. Dideliems užsakymams taikoma nuolaida.

Audinys

Graviruojamas audinys keičia spalvą. Paveikslėlyje pateikiamas išgraviruotas džinsinis audinys. Graviruojama greitai, nes nereikalaujama aukštos skiriamosios gebos. Audinio kokybė nenukenčia.
Kaina*: lazerio nustatymas ir darbo laikas - 5,00 € +0,50 €/1 min.

 

Mediena

Lazeriu galima graviruoti ir pjaustyti medieną. Gaunami gražūs šviesiai rudos spalvos graviruojami  elementai. Elemento reljefas gali būti ir didelis.
Kaina*: lazerio nustatymas ir darbo laikas - 5,00 € +0,50 €/1 min.

Lipdukai klaviatūrai. Specialiosios etiketės – plombos

Etiketės klijuojamos ant paviršiaus ir po 24 val. beveik neįmanoma jų nuplėšti. Galimas jas nuimti tik mechaniniu būdu, bet tai nėra paprasta. Etiketės ypač tinka naujųjų ar taisomų gaminių garantijai ženklinti. Taip pat gaunami labai puikūs kompiuterio klaviatūros papildomų ženklų lipdukai. Būna juodos (blizgūs ir matiniai) ir sidabro spalvos.
Kaina*: medžiagos kaina + lazerio nustatymas ir darbo laikas (5,00 € +0,50 €/1 min.).
Klaviatūros lipdukų komplektas 7,00 €.

Graviravimas ant suvenyrų
Tai geras būdas padaryti gražų ilgalaikį užrašą, kuris primins Jums apie svarbiausius įvykius ir po daugelio metų. Gerai graviruojasi gaminiai iš dirbtinės ir natūralios odos, medienos, plastmasės, stiklo, akmens, molio.
Kaina*: lazerio nustatymas ir darbo laikas - 5,00 € +0,50 €/1 min.

Rašiklių graviravimas

Parduodame rašiklius su išgraviruota ant jų paviršiaus informacija (pvz. firmos pavadinimas, logotipas, telefono numeris ir pan.). Rašiklių korpusas metalinis, įvairių spalvų. Graviravimo spalva- matinis sidabras.
Kaina*: 1 rašiklio kaina 1,00 €. Kai užsakymo suma mažesnė nei 100,00 €), papildomai priskaičiuojame paruošiamuosius darbus (5,00 €).

 

*Visos kainos nurodytos be PVM.

Grižti į viršų